Jūs registravotės į vieną iš mūsų organizuojamų kalnų / uolų laipiojimo kelionių (Monblaną, El Chorro ar Lecco), todėl siunčiame Jums šį pasiūlymą – galbūt sudomins naujausia iš mūsų organizuojamų kelionių – š.m. rugpjūčio mėn. 6 – 10 dienomis skrisime į Gironą šiaurės Ispanijoje, kur įspūdingame Costa Brava regione mokysime ir laipiosime trimis skirtingo lygio, sudėtingumo ir grožio via-ferrat`omis, bei, šiek tiek, uolomis!
Kelionėje dalyvaus 1-3 grupės (grupėje: 1 instruktorius + 4 keliautojai).
Į kelionės kainą (700 €) įskaičiuota:
– patogūs tiesioginiai skrydžiai iš Kauno ir atgal!
– nuominiai automobiliai, kuras, kelių ir parkavimo mokesčiai
– patogus apgyvendinimas (galbūt – su lauko baseinu)
– bazinis maistas (lengvi pusryčiai ir vakarienės, snack`sai pietums)
– visa reikiama laipiojimo ir saugos įranga (nuoma, gabenimas)
– alpinistinis draudimas
– organizacinės išlaidos, pamokos.
Registruotis / vykti gali VISI, net ir niekada nelaipioję via-ferrat`omis ar uolomis – visko išmokys, lydės ir saugos profesionalūs instruktoriai, tad Jums belieka susiplanuoti atostogų laiką ir mėgautis. Puikią nuotaiką, daug saulės, naujų įspūdžių ir patirčių – garantuojame 😉
Patvirtinus pageidavimą dalyvauti reikės pervesti 400 € avansinę įmoką skrydžių ir apgyvendinimo rezervacijoms, o likusią sumą – likus porai sav. iki išvykimo.
Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/events/170887423722464/
Dainius
Nauji komentarai