Planuojate ekspediciją ar individualią kalnų kelionę? O galbūt tiesiog ruošiatės stovyklauti Lietuvoje žiemą, bet neturite tinkamos palapinės ar šilto miegmaišio, patogios kuprinės viskam susidėti? Galbūt domitės laipiojimu ir norite išbandyti uolų laipiojimą kelionėje ar ant sienelės renginyje, bet nežinote ar patiks, ar „užkabins“, todėl nedrįstate iškart pirkti nuosavos, nemažai kainuojančios spec. įrangos (apraišų, šalmų ir t.t.)? Tuomet pataikėte kaip tik ten kur reikia – mes galime Jums padėti!

Šis nuomos katalogas veikia el. rezervacijų principu - Jūsų galite rinktis reikiamą įrangą, jos nuomos terminus, kiekius ir dėti į "krepšelį", bei pateikti išankstinį užsakymą, pasirenkant apmokėjimo būdą - per "PaySera" ar "PayPal" el. mokėjimų sistemas, "grynais atsiimant" arba "banko pavedimu"! Gavus Jūsų užsakymą mes su Jumis susisieksime likus kelioms dienoms iki nuomos pradžios dėl detalių, paėmimo ir grąžinimo suderinimo. Kainos nurodytos už 1 įrangos vienetą 1 parai. Užstato suma (įrangos savikaina) skaičiuojama taip pat atskirai už kiekvieną įrangos vienetą ir rodoma bendra suma peržiūrint krepšelį.

Nuomos sąlygos:

  • Inventorius nuomojamas min. 3 d. / max. 60 dienų! Minimali aptarnaujamo užsakymo suma: 20 €. Nuomojant 7+ paroms - taikoma -10% (krepšelyje įveskite nuolaidos kodą: "7+paros"), nuomojant 14+ parų -25% (krepšelyje įveskite nuolaidos kodą: "14+paru"), nuomojant 30+ parų -50% (krepšelyje įveskite nuolaidos kodą: "30+paru") nuolaida!
  • Įranga paimti ir grąžinti galite sutartu laiku (1-2 d. prieš ir po nuomos termino) ir iš anksto suderintoje vietoje Kaune arba Jonavoje. Užsakius už daugiau nei 50 €, Jūsų užsakytą įrangą atvežti ir pasiimti nurodytu adresu Kauno ribose galime nemokamai. Taip pat nuomojamą įrangą, po išankstinio bankinio apmokėjimo, galime išsiųsti Jums į kitą Lietuvos miestą per siuntų autobusais servisą (+5 €).
  • Atvykus pasiimti įrangos pasirašoma nuomos sutartis ir sumokama nuomos kaina + piniginis užstatas (jei nebuvo apmokėta el. pavedimu). Pametus ar sugadinus įrangą – užstatas negrąžinamas!
  • Realiai gaunama įranga gali kažkiek skirtis (būklė, modeliai ar komplektacija) nuo pavaizduotos paveiksliukuose, aprašytos šiame puslapyje.
  • Jūs asmeniškai pilnai atsakote už tai, kad mokėsite saugiai elgtis su išsinuomota įranga ir prisiimate pilną atsakomybę už jos naudojimo pasekoje atsiradusias pasekmes.
  • Turint klausimų susisiekite tel.: 8-606 44 872 arba el. paštu: info @ kalnuklubas.lt

Rezultatų: 1