Planuojate sudėtingą alpinistinę ekspediciją ar tiesiog pramoginę kalnų kelionę? Važiuosite pasivaikščioti po Tatrus ar palaipioti uolomis, via-ferrat`omis kažkur Slovakijoje ar Austrijoje? O galbūt tiesiog ruošiatės stovyklauti Lietuvoje žiemą, bet neturite tinkamos palapinės ar šilto miegmaišio, patogios kuprinės viskam susidėti? Galbūt norite išbandyti alpinizmą / uolų laipiojimą kelionėje ar ant sienelės renginyje, bet nežinote ar patiks, ar „užkabins“, todėl nedrįstate iškart pirkti nuosavos, nemažai kainuojančios spec. įrangos (apraišų, šalmų, ledkirčių ir t.t.)? Išeitis yra - paprastai ir nebrangiai išsinuomokite!

Šis nuomos katalogas veikia el. rezervacijų principu - Jūsų galite rinktis reikiamą įrangą, jos nuomos terminus, kiekius (kalendorius, šalia mėnesio dienos, rodo skaičių - koks tai dienai laisvas likutis) ir dėti į "krepšelį", bei pateikti išankstinį užsakymą, pasirenkant apmokėjimo būdą - per "PaySera" (automatinis sujungimas su visų Lietuvoje veikiančių bankų el. bankininkystės sistemomis), "grynais atsiimant" arba paprastu "banko pavedimu"! Gavus Jūsų užsakymą mes su Jumis susisieksime likus kelioms dienoms iki nuomos pradžios dėl detalių, paėmimo ir grąžinimo suderinimo. Kainos nurodytos už 1 įrangos vienetą 1 parai. Užstato suma (įrangos savikaina) skaičiuojama taip pat atskirai už kiekvieną įrangos vienetą ir rodoma bendra suma peržiūrint krepšelį.

Nuomos sąlygos:

  • Inventorius nuomojamas min. 2 d. / max. 30 dienų! Minimali aptarnaujamo užsakymo suma: 10 €. Nuomojant 5+ paroms - krepšelyje automatiškai pritaikoma -10%, nuomojant 10+ parų -20%, nuomojant 15+ parų net -30% nuolaida!
  • Įranga paimti ir grąžinti galite sutartu laiku (pusdienį prieš ir po apmokėtų nuomos dienų) Kaune (S. Žukausko g. 41). Užsakius už daugiau nei 30 €, Jūsų užsakytą įrangą atvežti ir pasiimti nurodytu adresu Kauno miesto ribose galime nemokamai. Taip pat nuomojamą įrangą, po išankstinio bankinio apmokėjimo, galime išsiųsti Jums į kitą Lietuvos miestą per siuntų autobusais servisą (+5 €), grąžinsite taip pat autobusu, arba kitu Jums patogiu būdu, savo lėšomis.
  • Atvykus pasiimti įrangos pasirašoma nuomos sutartis ir sumokama nuomos kaina + piniginis užstatas (jei nebuvo apmokėta el. pavedimu). Pametus ar sugadinus įrangą – užstatas negrąžinamas!
  • Realiai gaunama įranga gali šiek tiek skirtis (būklė, modeliai ar komplektacija) nuo pavaizduotos paveiksliukuose, aprašytos šiame puslapyje.
  • Jūs ir/ar Jūsų kolegos, kuriems nuomojate spec. įrangą, pateikdami užsakymą automatiškai patvirtinate, kad asmeniškai pilnai atsakote už tai, kad mokėsite ja naudotis bei saugiai elgtis kalnuose / aukštyje, bei prisiimate visišką atsakomybę už jos naudojimo pasekoje galimai atsirasiančias bet kokias neigiamas pasekmes.
  • Turint klausimų susisiekite tel.: 8 608 90 230 arba el. paštu: info @ kalnuklubas.lt