VšĮ "Kalnų klubas" - kalnų kelionių, uolų laipiojimo, darbo ir pramogų aukštyje, aktyvaus laisvalaikio entuziastai Kaune.

Jei Jūs mylite kalnus, norite aplankyti ypatingas vietas, išbandyti šį tą ekstremalaus, "prisijaukinti" aukštį ir įgyti naujos neįkainojamos patirties bei žinių - tuomet mums pakeliui!

Mūsų paslaugos:

Atrask save kalnuose! Patirk gyvenimo nuotykį!

Paslaugos

Mokomasis alpinizmas - Alpėse, Italijoje!

2024 m. birželio 14-21 d. vyks mokomoji alpinistinė kelionė Courmayeur 😉

 

Kviečiame į išskirtines keliones

Mūsų klubo organizuojamos kelionės garsėja ypatingai kokybišku organizavimu, suteikiamos informacijos ir patirčių gausa!  Visuomet stengiamės meilę kelionėms, kalnams ir uoloms, žinias ir ilgametę patirtį perduoti kitiems, išmokyti bendražygius daug ko įdomaus, todėl į kiekvieną kelionę vykstame kaip su draugais ir bendraminčiais, o ne su klientais 😉


... telpančias į nedidelį biudžetą

Esame bendraminčių ir laipiojimo sporto entuziastų klubas - visuomeninė ne pelno siekianti organizacija, tad einame į kalnų žygius ne dėl uždarbio, o dėl to, kad mums tai patinka, tai mūsų hobis ir aistra. Tad 7-9 dienų trukmės kelionės kažkur pietų Europoje biudžetas, apimantis skrydžius, vietinį transportą, patogų apgyvendinimą, maistą, spec. įrangą, draudimą, paprastai "telpa" į 800 € biudžetą. Ir jei po kelionės lieka kažkiek lėšų - jos visos panaudojamos naujos įrangos įsigijimui, veiklos vystymui!


... kuriose įgysite neįkainojamos patirties

Į visas mūsų siūlomas keliones gali registruotis visi! Tam nereikia išankstinės alpinizmo ar uolų laipiojimo patirties, spec. įrangos išmanymo. Visą reikiamą įrangą išnuomosime, apmokysime kaip ja naudotis, prižiūrėsime, globosime ir saugosime Jus visos kelionės metu.
Kaip sakoma - "practise makes perfect", tad viską išbandę ant tikrų uolų ar tikrose aukštikalnėse, Jūs parsivešite gerokai didesnį naujų žinių, patirčių ir įgūdžių bagažą, nei įgytumėte lankydami kokius apmokymus, laipiojimo salę Lietuvoje.


... bei aplankysite ypatingas vietas!

Su mūsų pagalba Jūs turite galimybę apsilankyti, pasivaikščioti tokiose vietose, apie kurias gal nė nebūtumėte pagalvoję, nerastumėte jų POP turistinių maršrutų žurnaluose. Mes galime Jus nuvesti ten, kur pasitiks užburiantis gamtos grožis, kalnų didybė, kraštovaizdžių įvairovė ir įvairūs ekstremalūs, bet kontroliuojami ir saugūs išbandymai.

Įrangos nuoma