Pasaulis – gražus ir įdomus, pilnas iššūkių ir nuotykių, tereikia iššsiruošti į kelionę, o ne tik aikčioti vartant svetimus kelionių foto albumus ir komentuoti “nerealu”, “neįmanoma” ir t.t. Bet kokia, net ir didžiausia ekspedicinė kalnų kelionė prasideda nuo noro pažinti, išbandyti ir mokytis, nuo pirmo žingsnio!

Jei kelionių agentūrų sukomplektuoti „viskas įskaičiuota“ pasiūlymai, t.y. pasyvus dienų leidimas prie baseino ar TV viešbučio kambaryje kokiame Egipte ar Turkijoje – ne Jums, tuomet kviečiame atrasti dažniausiai nebrangių ir labai ypatingą mokomųjų alpinistinių, uolų laipiojimo kelionių pasaulį, kupiną įspūdžių, nuotykių ir atradimų!

Mes patys – aktyvių kelionių entuziastai ir ekspertai, kalnų vedliai, karybos, laipiojimo ir kitų įdomių veiklų instruktoriai, galintys ir norintys pasidalinti savo patirtimi su Jumis, apmokantys ir saugiai lydintys Jus į tokias vietas, kur vieni nedrįstumėte išsiruošti arba tai būtų pavojinga ir sudėtinga įgyvendinti, neturint atitinkamos patirties, įgūdžių ir įrangos.

Mūsų organizuojamos kelionės:

– kiekvieną pavasarį (~balandžio mėn. pabaigoje) su grupėmis skrendame į netoli nuo Malagos (pietų Ispaniją) esantį El Chorro regioną, kur puikios galimybės užsiimti uolų laipiojimu, o kelionės akcentas – pasivaikščiojimas legendiniu taku „Caminito del Rey„!

– kiekvieną vasarą (birželio ir liepos mėnesiais) organizuojame mokomąsias alpinistines keliones, su tikslu tikrose aukštikalnėse (iki ~3200-3500 m. virš jūros lygio ribos) apmokyti pradedančiuosius kalnų kelionių ir alpinizmo pagrindų.

– rudeniop, maždaug rugsėjo ar spalio mėn. skrendame su laipiotojų grupėmis į netoli Barselonos esantį Costa Brava regioną, kur laipiojame įvairiomis via-feratt`omis ir uolomis.

- netolimoje ateityje planuojame pasiūlyti ir daugiau laipiojimo kelionių krypčių Europoje 😉

Keliaukime kartu!