Pramoninis alpinizmas – visos aukštalipių paslaugos!

Jei ieškote kas galėtų kokybiškai, nebrangiai ir saugiai įgyvendinti sudėtingus projektus aukštyje ar uždarose, sunkiai prieinamose erdvėse – Jūs pataikėte kaip tik ten!

Mūsų profesionalių pramoninių alpinistų komanda daugelį metų sėkmingai įgyvendina įvairius techninius, montavimo / demontavimo, kėlimo ar nuleidimo, tvirtinimo, reklamų kabinimo dideliame aukštyje darbus.

Tipiškai atliekami darbai / teikiamos paslaugos. Nors iš principo nėra tokio aukščio, neprieinamos vietos ar darbų, kurių negalėtumėme atlikti pasitelkus savo žinias, įgūdžius ir įrangą, tad prašome kreiptis ir su unikaliais projektais, iššūkiais:

Aukštuminės lauko reklamos servisas:

– Šviesdėžių, tūrinių reklamų montavimas ir priežiūra ant pastatų
– Lauko reklamos stendų montavimas, priežiūra, tentų keitimas
– Miestų ir verslo objektų puošimas švenčių metu
– Alpinizmo pasirodymai reklamai, šventėse ir renginiuose

Statyba, montavimas ir remontas aukštyje:

– Įvairių aukštuminių konstrukcijų montavimas ir demontavimas
– Vėjo jėgainių, telekomunikacijų bokštų ir stiebų įrangos priežiūra
– Jūrinių naftos platformų, sausumos gręžinių aptarnavimas
– Biurų ir kitų pastatų stiklų keitimas
– Ventiliacijos, pniaumotransporto montavimas ir priežiūra
– Elektros, saugos, telekomunikacijų kabelių pravedimas, daviklių montavimas
– Lietvamzdžių, žaibosaugos montavimas ir remontas

Kitos aukštalipių paslaugos:

– Avarinių medžių pjovimas, šakų genėjimas, lajos formavimas
– Sniego valymas nuo stogų, varveklių šalinimas
– Gelbėjimo darbai aukštyje, gylyje ar uždarose erdvėse
– Kolektyvo formavimo, pramoginiai renginiai aukštyje

Taip pat atliekame daugelį kitų darbų aukštyje, gylyje ir kitur, kur patekti ir dirbti reikia spec. įgūdžių, įrangos ir patirties! Dirbame Lietuvoje ir užsienyje, įvairiu paros metu!

Dėmesio: neteikiame langų / fasdų plovimo ir statinių dažymo aukštyje paslaugų!

Paslaugų užsakymas:

Norėdami sužinoti preliminarią projekto sąmatą ar užsisakyti paslaugas, galite paskambinti tel. nr.: +370 608 90230 ar parašyti el. laišką: info @ kalnuklubas.lt. Kontaktuojant prašome prisegti objekto foto, techninį projektą, pateikti kuo daugiau duomenų (aukščiai, plotai, svoriai, medžiagos, terminai) ir pan.

Efektyvi kainodara

Priežastys kodėl pasirinkdami aukštalipių paslaugas Jūs sutaupote:
Pramoninis alpinizmas – labai specifinė statybos pramonės šaka, reikalaujanti įvairiapusių įgūdžių, labai brangios savisaugos įrangos, ištvermės ir kitų dalykinių savybių, tad žinoma – aukštalipiams atlyginama geriau, nei eiliniams darbininkams. Tačiau įvertinant jų darbo efektyvumą, kuomet nereikia nuomoti brangių keltuvų ar kranų, kuomet patenkama ir darbai atliekami ten, kur kitaip neįmanoma, tuomet tampa aišku, kad samdyti aukštalipius – ekonomiška ir efektyvu!

  • Aukštuminius darbus paprastai skaičiuojame darbadieniais – daugeliui paprastų darbų, tokių kaip reklaminių tentų ar tūrinių raidžių kabinimui, lokaliems hermetizavimo darbams, žaibosaugos tvirtinimui, kažkokių įtaisų pakėlimui ar nuleidimui, priežiūrai aukštyje dažniausiai užtenka 1 darbo dienos ir 2 aukštalipių, paslaugų sąmata būna ~300 €, įskaitant atvykimą ~50 km spinduliu nuo Kauno.
  • Darbų atlikimui naudojame savo pramoninio alpinizmo priemones ir pagrindinius statybų sektoriuje naudojamus įrankius. Visas reikiamas medžiagas (tvirtinimo elementus, kabelius, jungtis ir t.t.) pateikia užsakovas. Jei kažko trūksta – galime nupirkti mes, bet už papildoma priemoką iš užsakovo pusės.
  • Sudėtingesniems, ilgiau trunkantiems projektams (montavimo, įrengimo, priežiūros), atitinkamai paskaičiuojama kokio kiekio specialistų reikia ir įskaičiuojamos komandiruotės (kuras, apgyvendinimas, maitinimas), bei įrangos amortizacijos išlaidos.

Darbų sauga

Daugelis, pamatę dirbančius aukštalipius, sako, kad toks darbas jiems atrodo labai baisus ir pavojingas. Tačiau realybė tokia, kad apmokyti specialistai, naudojantys labai specialią įrangą ir darbo metodus, užsakymus atlieka kokybiškiau ir saugiau, nei darbininkai, dirbantys standartinėmis priemonėmis ir metodais.

Visi aukštuminiai darbai atliekami lygiuojantis į tarptautinės pramoninio alpinizmo asociacijos IRATA darbų saugos principus ir rekomendacijas, naudojant geriausią pasaulyje tam skirtą PETZL įrangą, nuolat tobulinantis įvairiuose kursuose ir treniruojantis.

Niekuomet nedaleidžiame net vienos klaidos, nes ta vienintelė – gali būti lemiama!

Tikras pramoninio alpinizmo specialistas niekuomet nedirba vienas ar su viena virve! Visi darbai atliekami mažiausiai poroje, kuomet ištikus nenumatytai situacijai, porininkas visuomet pasiruošęs padėti kolegai, o visos pagrindinės virvės ir asmeniniai kopimo/nusileidimo įtaisai dubliuojami.

Mes visuomet rūpinamės žalos objektui nepadarymu, teritorijos po dirbančiais aukštalipiais apsauga.

Kokybės garantija

Pramoninis alpinizmas – tai aistra, ne tiesiog darbas! Išmanome ir mylime tai ką darome,  daug laiko skiriame treniruotėms ir saugumo užtikrinimui, investuojame tik į geriausią tam skirtą įrangą, esame išsilavinę ir sumanūs, tad galite būti garantuoti, kad Jūsų projektai bus patikėti į patikimas rankas!

Mūsų įgyvendinti projektai:

00