Eilę metų nežiūrių televizoriaus 🙂 Ta prasme tų visų avarijų, serialų, komercinės „publicistikos“ ir t.t. Užtat atlieka daug laiko ir nesijaučiu nieko praradęs – visas naujienas pasiskaitau, pasižiūriu internete. Tačiau yra kelios televizijos, kurių tiesiog neįmanomą nežiūrėti. Na tiksliau įmanoma, bet tada tikrai likčiau daug praradęs 8-|  T.y. „National Geographic Channel“ ir „Discovery Channel„!

World's Toughest Fixes II: Columbia River Dam NGCUS - Ep Code 4216

Daugelį šių televizijų laidų, padedančių geriau pažinti mus supantį pasaulį, populiarinančių mokslą ir pažinimą, parodančių TOKIŲ dalykų, apie kurių egzistavimą nė nežinotum, tiesiog būtiną pamatyti. Ypač (kažkodėl, nes nesu nei inžinierius, nei šiaip jaučiu ypatingo potraukio statybų industrijai… tiesiog dažnai pasvajoju apie kokį aukštalipio darbą naftos platformose ar ant kokių dangoraižių (think)  ) eilę metų mėgstu žiūrėti serijas „Extreme engineering“ ir „Megastructures“ – apie didžiausius pasaulio pastatus ir įrenginius, tokius kaip Dubajaus ar kitų miestu dangoraižiai, didžiausi pasaulio jūrų ir oro uostai, tuneliai po kalnais ir vandeniu, užtvankos, elektrinės, vėjo turbinas ir daugelį kitų įdomių inžinerijos stebuklų.

WTF

O dabar mėgstamiausia National Geographic Channel laida „World`s toughest fixes“ – galima išversti „kiečiausi remontai pasaulyje“ (muscle) Tai nėra kažkas labai naujo, praeitų metų serijos, bet jas tik dabar atsisiunčiau peržiūrai, todėl ant liežuvio galo ir liaupsinu čia 🙂

Prieš akis – mažiausiai tikėtinos vietos kur Jūs ar aš pateksime šiame gyvenime ir šiame pasaulyje pamatyti, ką kalbėti apie ten padirbti 🙂 Norite išardyti atominės elektrinės turbiną? Remontuoti 600 m aukščio TV anteną? Pakeisti variklį okeaniniam laineriui ar valyti gigantiško teleskopo veidrodį, bei „nuveikti“ daugelį kitų DIDELIŲ ir KIETŲ darbelių?! Tuomet pirmyn, bent su charizmatišku, savo darbą ir pomėgį mylinčiu, laidos vedėju Šonu Railiu, į šį nuostabų įdomiausių darbų ir sudėtingiausių technologijų pasaulį!

Žiūrių su baltu pavydu ir pasvajoju. Bent tiek nedraudžiama 🙂


omentarų

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Ankstesnis įrašas
Ekstremali akimirka 2010
Kitas įrašas
RopeJumping nuo uolų Australijoje