Nors „ant nosies“ kabo didelės kariuomenės pratybos kuriose dalyvausiu nuo rytojas 7.00 iki 18 d. vakaro o kol kas nieko nei kroviausi, nei ruošiausi… Visas dėmesys į įrangos ruošimą ir kuprinės tvarkymą ekspedicijai į Monblaną nuo 21 d. 🙂 Karinėse pratybose Lietuvoje tikiuosi neprapulsiu – tai pakankamai įprasta ir vis tik vietoje, o kalnai yra kalnai… ypač pirmas kartas į tokią rimtą kelionę, todėl norisi apgalvoti kiekvieną smulkmeną, kiekvieno daikto paskirti ir vietą, svorį ir daugelį kitų niuansų (wait)

Vakar geras 10 min vaikščiojau po penkiaaukščio laiptynę… su alpinistinėmis katėmis (chuckle) Gerai, kad niekas nematė, nežinau ką galėtų pagalvoti apie mano mental būklę 🙂 Bet pasitikrinti reikėjo naujas kaip laikosi – kaip tik teko šiek tiek „pakoreguoti“ bato padą su peiliu, kad idealiai prisitvirtintu ir šiaip buvo įdomu palaipiot laiptais, pajusti kaip jaučiasi apkrova kabinantis už kažkur priekiu ir t.t.

O šiandiena gerą pusdienį vyksta daiktų krovimas / iškrovimas (ir vėl ir vėl iš naujo) į kuprinę ieškant optimalaus sutalpinimo sprendimo, svorio perskirstymo ir svarbiausia – mąstymo kas nėra ŽŪT BŪT būtina :^) Nes puikiai žinau, kaip visad, kad pasiimu visko per daug a la „visiems atvejams“, o tada keikiuosi kad reikia tampyti 🙁 Nugara juk ne valdiška, o daiktų tai nemažai…

Ir čia dar toli gražu ne pabaiga… Bus vandens N litrų (+ N kilogramų…), bus šokoladų, bus asmeninių daiktų, foto aparatas ir t.t. O jau dabar užmetus visą šitą kalną ant svarstyklių strėlė šokteli iki 27 kg |-( Tad sumoje susidarys 30 and up 🙁 Namie tiek užsivertus ant pečių nėra malonu pavaikščiot, tai kaip jausiuosi kopdamas į tokį kalną??? (fubar) (swear)

Didžiausia bėda, kad aš esu pakankamai didelis vyrukas (wait)  ir iš to išplaukia visos pasėkmės – mano VISI daiktai gerokai didesni nei daugelio kitų, todėl atitinkamai ir sveria daugiau. Tarkim kur 48 dydžio batų svoris, kur tokių pačių 42… vistik keli 100 gr „susitaupo“. Ir taip toliau – rūbai, miegmaišis, ledkirtis ir visą kitą pas mane didesni ir sunkesni 🙁 Sunku tiems didžiavyriams (rofl)


omentarų

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ankstesnis įrašas
Vilnius Challenge 2010
Kitas įrašas
Rope Jumping nuo Reval hotel