Praeitas savaitgalis buvo aktyvus, šis – dar aktyvesnis 🙂 Iškart buvo užplanuoti 3-ys event`ai dviems dienoms, ne viskas vyko pagal planą, tad kai kas iš veiklų atkrito, kai kas dasidėjo ir sumoje vistiek pavirto į puikų laisvalaikio maratoną. Bet apie viską paeiliui.

Ankstus šeštadienio rytas prasidėjo nuvykimu į Kauno parašiutininkų klubą Pociūnuose. Pirmieji mokintis pradėjo 3 draugai iš ropejumping komandos, nutarę praeiti AFF kursą ir atlikti laisvo kritimo šuolius.

Tačiau diena buvo labai ūkanota, prognozės nieko gero nežadėjo, tad ir visi kiti laukėme, lėktuvas nekilo, nešokinėjo net profesionalūs parašiutininkai 🙁

O bėda ta, kad šį kartą mus spaudė grafikas – po pietų jau reikėjo pervažiuoti į kitą vietą, kitą renginį, tad negalėjome kažin kiek laukti, kaip paprastai užplanuoju, kad jei vykstame į Pociūnus, tai porai dienų- iššoks žmonės vis tik arba vieną arba kitą dieną, pasibus geroje aplinkoje ir t.t. 🙂 Šį kart taip nesigavo… Tad netempdami į vakarą ir nesulaukę oro pagerėjimo turėjome atidėti šuolius kelių savaičių perspektyvai į priekį 🙁

~17 val pasiekėme Alytaus rajone esančią “Šreko pelkę”, kur vėl apturėjome puikų dažasvydžio pasišaudymą

Daugiau foto: Facebook.com/album.php?aid=192766&id=132733622184

Ir dar puikesnę vakaronę prie laužo, super debatus ir bendravimą.

Atsikėlę ryte patraukėme į Kauną, kur laukė įsipareigojimas “mėtyti” pirmašuolius su virve nuo “Trijų mergelio” 🙂 Išaušo puiki šilta diena, buvo daug interesantų ir daug gražių šuolių.

Daugiau foto: Facebook.com/album.php?aid=201092&id=59009768478

O kadangi dar nesijautėme ir po to per daug pavargę ar kažkur skubantys, tai vakarą praleidome dar su dalimi draugų geocachindami po Kauną. Radome 5 iš 6 ieškotų “lobių”. O didžiausias vakaro lobis – Lietuvos krepšininkų pergalė, itin pozityviai vainikavusi gerą savaitgalį.


omentaras

 • Daiva,

  Savaitgalis “užskaitytas” 🙂

 • El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  Ankstesnis įrašas
  Monblanas yra Monblanas
  Kitas įrašas
  Šuoliai pirmašuoliams 2010 09 25