Kaip ir anais metais, RJ komanda vykstą į Kalėdine – Naujametę išvyką, bet ne ilsėtis ir pramogauti, o įgyvendinti dar vieną sudėtingą ir ekstremalų projektą – šuolius nuo ~250 m aukčio Mauvoisin dambos Šveicarijoje.

Kelionės data: 12.24 -> 01.02

Pagrindinis tikslas – šuoliai su virve (iki 170 m free fall) nuo šio įspūdingo objekto. Antrinis tikslas – stovyklavimas, hiking, KKT treniruotės kalnuotoje vietovėje žiemos sąlygomis, taipogi Naujųjų metų sutikimas originalioje ir šaunioje draugijoje!

Esminis skirtumas nuo praeitų Naujųjų sutikimo šokinėjant nuo 3 objektų Slovėnijoje ir Kroatijoje, kur vyko tik komandos nariai ir artimiausi draugai, tai šiemet siūlome GALIMYBĘ prisijungti prie nerealios kelionės ir Jums!

Nepažadame / neįsipareigojame, kad pašaliniai asmenys turės galimybę atlikti šuolius nuo dambos, bet stengsimės sudaryti tokias sąlygas norintiems, taip kaip sudarėme porai drąsių merginų nušokti nuo Shaan kaya uolos Ukrainoje:

Supraskite, nesame aklatikiai, gali nutikti visaip – galim praleisti šventes areštinėje :)) Gali būti tragiškai nepalankūs orai, gali būti per pavojinga (paaiškėti po 1-2 bandomųjų šuoliu) leisti šokti neturintiems atitinkamos patirties ir dar daug visokių “gali būti”, todėl ir dedame “saugiklį”, kad šuolių nepažadame, neįsipareigojime. Tačiau, jei viskas bus OK, o mums dar kitaip nėra buvę 🙂 tai galės šokti visi kas norės / išdrįs ir greičiausiai ne po vieną kartą 😉

Tai ką tikrai pažadame bendrakeleiviams – gerą laiką, įdomią patirtį, nuotykius ir nepamirštamas akimirkas!! Jei tik išdrįsite priimti iššūkį ir pasiryšite – tai gali tapti gyvenimo nuotykiu 😉

Vietų skaičius ribotas: 8 komandos nariai + 6-8 svečių teisėmis!

Savo pageidavimą dalyvauti galite išreikšti ir klausimus dėl kitų kelionės sąlygų, reikiamos įrangos ir t.t. uždavinėti čia: FaceBook.com/event.php?eid=169911069697041 arba el. paštu: info @ ropejumping.lt 😉

Preliminarus kelionės planas:

12-24 Iš Vilniaus Pajudame apie 17:00 (maršrutas Lietuva, Lenkija, Vokietija, Šveicarija), Lenkijoje keičiamės dovanėlėmis, pasidarome Kūčių stalą.

12-25 Apie 20:00 atvykstame viešbutuką/motelį , susitvarkome, švenčiame Kalėdas.

12-26 Keliamės 09:00 pasiruošiame išėjimui į Dambą, vykdome Dambos žvalgybą, aptariame veiksmus įrengiame sistemą, darome bandomuosius šuolius, ilginame ir tobuliname sistemą iki maksimumo.

12-27 iki 12-29 Šuoliai nuo Dambos

12-29 Šuoliai nuo Dambos, sistemos nurinkimas, įrangos tvarkymas

12-30 Pasiruošiame žieminiam trekingui su viena nakvyne Mauvoisin ežero apylinkėmis ir į jį išjudame, trekingo metu bus stengiamasi panaudoti kuo daugiau KKT (kalnų kelionių technikos) elementų.

12-31 Apie pietus grįžtame iš žygio, ilsimės ruošiamės Naujiesiems metams.

01-01 atsigauname po Naujųjų metų, apie pietus išjudame į Vilnių

01-02 Popietę pasiekiame Vilnių.


omentarų

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ankstesnis įrašas
IMAX Adrenaline Rush – Science of Risk
Kitas įrašas
Shaan Kaya Rope Jumping II