Penki lietuviai neseniai grįžo iš gamtos bei laipiojimo gerbėjų pamėgtos vietos Ispanijoje – El Choro. Lietuvos šuolių su virve asociacijos nariui Dainiui Pilypui tai buvo antroji kelionė beveik lygiai po metų.

Balandžio antroje pusėje ir gegužės pradžioje apsilankę Ispanijoje (Andalūzijos regione, Malagoje, Aloro, El Choro)  Jonas Adomaitis, Ovidijus Kazlauskas, Eglė Šimonytė, Diana Bikzigitova ir Dainius Pilypas neskubėdami pasimėgavo kelione, laipiojo uolomis, landžiojo po senus tunelius po kalnais, pasibastė po aplinkinius kalnus ir grožėjosi nuostabia gamta.

Kelionė, kuri buvo iš anksto planuota ir organizuota nereikalavo didelių išlaidų. Beje, jauni žmonės nepamiršo šioje kelionėje ir Lietuvos simbolikos.

„Bilietai kainavo apie 400 šimtus litų, maisto Malagoje dviems žmonėms pripirkome penkioms dienoms už 36 eurus, gaminomės ant dujų degiklio, – Ekstremalas.lt pasakojo D.Pilypas. – Gyvenome lauke, tad hostelio reikėjo pirmą naktį Malagoje, kai mokėjome 15 eurų ir paskutinę, El Choro, kai paklojome 10 eurų, nes norėjom išsimaudyti, pasikrauti elektros prietaisus. Transportas vietoje kiekvienam kainavo po dešimt eurų. Tad daug neišlaidavome“.

Tiesa, šįkart ekstremalai neatliko šuolių su virve garsiajame El Caminito del Ray, kaip tai buvo pernai.

Priminsime, kad 2011 metų gegužę lietuviai ne tik įveikė ne kiekvienam mirtingajam praeinamą kelią El Caminito del Ray, kaip rašė Ekstremalas.lt, bet ir atliko kvapą gniaužiančius šuolius su virve!

El Caminito del Ray – Mažasis karaliaus kelias – kvapą gniaužiantis siauras klinties uolose susiformavęs tarpeklis Pietų Ispanijoje.

Beveik dviejų šimtų metrų aukštyje įrengta kalnų perėja su keliomis atkarpomis apie trijų kilometrų ilgio. Iš ten grįžę lietuviai ne tik įveikė ne kiekvienam mirtingajam praeinamą kelią, bet net atliko šuolius su virve!

Kelionės organizatorius D.Pilypas prieš kelias dienas vos grįžęs po antrosios kelionės mintyse jau galvoja apie trečiąją – rugsėjo-spalio mėnesį.

„Jei būsiu gyvas“, – juokėsi D.Pilypas.

Publikuota: Ekstremalas.lt


omentarų

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Ankstesnis įrašas
2012 birželio kopimo fotometraštis
Kitas įrašas
Exploring Bilateral Relations