Būną, kad sulaukiame interesantų, besidominčiu galimybe individualiai kopti į Monblaną. Tam gali būti daug priežasčių – labai ribotos atostogos, kiti planai, neleidžiantys prisiderinti prie paskelbtų datų, kažkokie asmeniniai spec. poreikiai (sveikata, greitis ir t.t.) ir t.t.

Galime padėti ir Jums 😉 Tiesiog tuomet mes neapsiimame jokių organizacinių darbų – Jūs patys turit rūpintis nuvykimu (važiuoti nuosavu automobiliu ar skristi lėktuvu) ir parvykimu iš Chamonix, maistu, alpinistiniu sveikatos ir gyvybės draudimu ir t.t.

Vieno vedlio žinios, laikas ir paslaugos padedant Jums pasiekti jūsų tikslą kainuoja ~200 €/d. Tipiškai kopimas su 1-3 žmonėmis yra šiek tiek greitesnis nei su didesne grupe, tad kopimui iki viršūnės ir nusileidimui atgal į Chamonix prireikia 3-5 dienų (vėlgi daug kas priklausys nuo oro…), tad vedlio paslaugos kainuos €800-1000 +Jūs apmokate visas jo kelionės išlaidas iš/į LT, maistą kelionėje, draudimą (dar ~ 1000-1500 lt). Sumoje individuali kelionė, be asmeninių išlaidų, kainuos papildomai ~€1000-1500. O asmeninės išlaidos irgi šiek tiek didesnės nei keliaujant grupėje, nes grupė atvyksta autobusiukais, gana pigiai, o pavieniui – dažniausiai skrendama, kopdama grupė maitinasi ekspediciniu gaminamu maistu ir miega savo palapinėse, „individualistai“ rezervuojasi nakvynes kalnų nameliuose (~€40/naktis) ir valgo ten gaminama maista (makaronų lėkštė ~12 eur 🙂 ir netgi perkasi vandenį buteliais po €5/litras, nes neturi įrangos, kad jo prisitirpinti 🙂

Šiaip palyginant sąnaudas 2-3 žmonėm jungtis į grupę ar individualiai samdyti vedlį, tai pastarasis variantas kainuoja tik ~€800-1000 brangiau, bet turi ir nemažai savo pliusų – lanksti kelionės data, lankstus kelionės plano keitimas, greitis, lengvos kuprinės (iki 10 kg), šiltesnis poilsis ir t.t.

Žodžiu – Jūsų teisė rinktis 🙂


omentarų

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Ankstesnis įrašas
Touching the Void
Kitas įrašas
Rugsėjo 1-os pramoginiai šuoliai Kaune