Portalas Ekstremalas.lt tęsia tradiciją ir antrus metus iš eilės skelbia konkursą “Ekstremali akimirka“. Jūs galite tapti laureatais, jei per praėjusius metus užfiksavote fotografiją, į kurią pažvelgus, kraujyje padidėja adrenalino kiekis.

Žiemos sezonui besibaigiant, o pavasariui dar neišaušus, pats laikas skirti šiek tiek laiko paieškoms savo foto archyvuose. Esame tikri, kad ten gali būti mažiausiai viena “Ekstremaliausios akimirkos 2011” titulo verta nuotrauka.

Jei taip, nieko nedelsdami siųskite ją mums adresu info@ekstremalas.lt ir prisijunkite prie pretendentų į nugalėtojus! Įspūdingiausių kadrų autorių laukia originalūs prizai.

Kadangi ekstremalumą kiekvienas suvokiame savaip ir ši sąvoka negali būti konkrečiai apibrėžta, paliekama laisvė dalyvių kūrybiškumui ir išradingumui atrenkant konkursui tinkamas fotografijas. Taigi, kokia ekstremali akimirka bus užfiksuota nuotraukose, priklauso tik nuo Jūsų!

Pasirengimas Lietuvos šuolio su virve rekordui nuo "Europos" - mano fotografija praeitų metų konkurse "Lietuvos ekstremali akimirka 2010" laimėjusi II-ąją vietą!

Tad šiemet, nenorėdamas delsti iki paskutinių dienų, kaip gavosi atidėliojant anais metais, jau nusiunčiau savo variantus jau turbūt pats pirmas 🙂 Mano shot`ai konkursui:

1. Man pačiam tikrai geriausias anų metų kadras. Žinoma, kaip kai kas gerai pastebėjo, su platesnio kampo objektyvu ar “nenukirtus” rankos būtų gavesi dar geriau, bet šiaip, pačiam stovint ant atbrailos 230 m aukštyje, skaičiuojant garsiai atskaitos sekundes dar spėti spragtelėti fotoaparatą ir pagauti tokią dinamiką – skaitau neblogai 🙂 Nuotraukoje yra visko – erdvė, ekstremalus šuolis, skrydis, komandinis darbas!
Objektas: Shaan Kaya uola Ukrainoje, Data: 2010 08 05, Nuotraukoje: šoka Arvydas Vasiliauskas, išleidzia Andrius Pranskevičius.

2. Ne tiek gal ekstremali kiek ispūdinga foto. Kadras pagautas kopimo į Monblaną metu ~3.5 km aukštyje 2010 06 24 d. Visiems jau ten lipt sunku, trūksta oro, pečius veržia sunki kuprinė, uolos gana stačios, nelabai yra kur prasilenkti… Tačiau į tokią vietą vis tiek nešiesi ištikimaji fotoaparata ir stabtelėjes akimirkai atsikvėpti nesirūpini pirmiau, kad atsigerti ar prisėsti pailsėti, o iš gana nepatogios pozicijos spragteli shuter`i ir… pasiseka pagauti tokių kadrų 🙂 Kaip pats juokauju – foto puikiai tinkama Alpių reklaminiam plakatui:

3. Visi mūsų komandos ir bendraminčių metai pilni extreme kelionių, įvykių, nuotykių, tad realiai labai sunku išrinkti kažką konkretesnio, ypač tik 3 foto, kai susijųsių kelionių, renginių buvo bent 10 ir po kelis šimtus nuotraukų guli iš kiekvieno 🙂 Galėčiau nusiųti daug gražiu šuoliu, įspūdingų aukštų objektų, ant jų dirbančių, sistemas irenginėjančių žmonių nuotraukų ir t.t. Bet visą tai tuo pačiu būtų ir gana panašu, tipiška iš mūsų veiklos, gyvenimo būdo. Todėl trečią siūloma foto lai bus ši, nes ji – su Idėja, su savo Šarmu! Pas rusus yra tokia extremalų atributika “New Life”, jos motyvu visi ir nusifotografavome su “giltine” RJ naujametinės kelionės metu. Tai žestas, požiūris, simbolis to, kokį ir kaip gyvenimą gyvename: “Fuck death. Have a nice day!” 😉
Fotografavimo vieta: Lauterbrunnen, Šveicarija, Data: 2010 12 30:


omentarų

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Ankstesnis įrašas
Gridins Group IRATA mokymo centras
Kitas įrašas
MontisMagia KKT kursas nr.:17